Молоді на селі допоможуть з житлом, щоб вона не їхала до Харкова

19.12.2013 08:40 Влада
http://www.ural.aif.ru/ http://www.ural.aif.ru/

Сьогодні на сесії Харківської обласної ради депутати ухвалили Обласну програму забезпечення молоді житлом в Харківській області на 2014-2017 роки.

Ця програма була розроблена з метою поліпшення стану забезпечення молоді житлом та створення умов щодо будівництва чи придбання житла.

Програма спрямована на те, щоб розв’язати одну із найважливіших проблем регіону - низький рівень забезпеченості населення області, зокрема, молоді, житлом.

Адже сьогодні молоді сім’ї із середнім достатком не можуть придбати власні квадратні метри через високі ціни на нерухомість та високі кредитні ставки.

Понад 179 сімей Харківщини планують таким чином забезпечити житлом, - повідомив голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.

Серед основних завдань програми - покращення житлових умов молодих громадян; зміцнення молодих сімей; розв’язання житлових проблем молоді, в першу чергу яка проживає у сільській місцевості; зменшення міграції до обласного центру; розвиток різних видів пільгового молодіжного житлового кредитування та інших форм фінансової підтримки молодих сімей для поліпшення житлових умов; формування організаційних засад для здешевлення вартості будівництва і придбання житла молодими сім’ями та одинокими молодими громадянами; створення умов для отримання власного житла молодими спеціалістами, які отримали направлення на роботу, насамперед в сільській місцевості.

Інна Пирлик

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта