На підготовку теплового господарства витрачено сімдесят три мільйони на Харківщині

18.10.2012 13:27 Влада
http://www.sk-stimul.ru http://www.sk-stimul.ru
Про це повідомив перший заступник губернатора Харківської області Валентин Дулуб.

За його словами, теплове господарство області до опалювального сезону повністю готове. Всі 873 котельні готові, отримали заключення, паспорти, вони запущені і працюють за планом.

- Ми підготували 2 100 км теплових мереж до нового опалювального сезону,- говорить В. Дулуб.- Як планували, ми капітально відремонтували 22 котельні. Крім того, повністю поміняли 23 км труб, що складає 100% плану.

Також в області для опалення заготували більше 6 тис. тонн вугілля, що складає близько 70% від необхідного. Подальша поставка вугілля буде здійснюватися по мірі необхідності.

- На підготовку всього теплового господарства витрачено всіма бюджетами 73,5 млн грн. Це і кошти підприємств, і бюджети всіх рівнів.

Територіальне управління Державної служби гірського нагляду і промислової безпеки у Харківській області провело перевірку готовності котельного і газового обладнання в області і по всім котельним підтвердила готовність запуску тепла, всі оператори котельних пройшли відповідне навчання.

В. Дулуб повідомив, що готове водогонне і каналізаційне господарство: замінили водогони, промили і випробували свердловини. На це було витрачено 22,2 млн грн.

Тамара Кіч

Джерело: SLK
Автор: Менеджер сайта