Найкоротша сесія пройшла у Харківській обласній раді

14.07.2016 07:45 Влада
Фото із соцмережі Фото із соцмережі

На позачерговій VI сесії Харківської обласної ради депутати розподілили бюджетні гроші громадам регіону.

Позачергове засідання тривало усього 15 хвилин. Зареєстровано було 94 депутати. 

Сьогодні, 14 липня, на позачерговій VI сесії Харківської обласної ради депутати розподілили бюджетні гроші громадам регіону.

В проекті рішення було внесено чотири питання порядку денного. Крім депутатських запитів та "Різне", депутати розглянули по суті лише два питання. Зокрема, депутати внесли зміни до програми соцекономічного розвитку області та зміни до обласного бюджету. Проекти відповідних рішень депутати прийняли в цілому та одноголосно.

У ХОДА звільнили директора департаменту 

- Позачергову сесію зібрали з метою розглянути питання, які не можемо відкладати, бо завядчуючи народним депутатам область отримала субвенцію у 137,7 мільйона гривень. Тому треба внести зміни в бюджет області і спрямувати кошти на місця, - розповів голова Харківської облради Сергій Чернов.

Він пояснив, що зокрема 35,5 млн грн підуть на ремонт доріг, понад 5,6 млн грн на заходи із енергозбереження, 14 млн грн на ремонт об’єктів ЖКГ, об’єкти соціального спрямування - 66, 9 млн грн, на організацію вуличного освітлення понад мільйон, 5,56 млн грн - на газифікацію у районах області.

- Отримана субвенція - це перший результат бюджетної децентралізації, - зазначив голова Харківської облдержадміністрації Ігор Райнін. - 16 млн грн зокрема передані облбюджету. Ці фінанси допоможуть мати нашому регіону подальший розвиток.

Детальніше про те, як розподілятимуться державні гроші, можна переглянути ТУТ

Тетяна Василець

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта