Нова система водопостачання з'явиться в одному з міст Харківщини

05.02.2016 07:50 Влада
Фото: o-trubah.ru Фото: o-trubah.ru
В Лозовій планують оновити систему водопостачання.

Про це розповів директор Департаменту ЖКГ та розвитку інфраструктури ХОДА Сергій Магдисюк.

Під Харковом село підключили до централізованого водопостачання

«Водозабезпечення Лозової здійснюється з двох водоводів діаметром 700-1000 мм довжиною 33 км кожен. Вони введені в експлуатацію в 1984 і 1989 роках. Термін експлуатації цих водоводів складає 25 років, тож на сьогодні вони відпрацювали свій ресурс і знаходяться в незадовільному технічному стані, на них постійно трапляються пориви та ведуться ремонтні роботи. А споживачі отримують воду з перебоями, - пояснив Сергій Магдисюк. - Крім того, з моменту їх вводу в експлуатацію значно зменшився обсяг води, необхідної для задоволення потреб міста. Тому насоси працюють на половину потужності, використовуючи при цьому величезну кількість енергії».

Питання водопостачання міста обговорили під час наради за участю керівництва Департаменту ЖКГ та розвитку інфраструктури ХОДА та представників «Харківводоканалу», «Лозоваводоканалу» та підприємства «Харківський водоканалпроект». За результатами наради було прийняте рішення про розробку робочого завдання до проектування робіт щодо санації водоводів.

Робоче завдання, яке розроблять до кінця наступного тижня, визначить головні вимоги до майбутнього проекту. Після цього представники обласної ради та міського керівництва Харкова і Лозової спільно вирішуватимуть питання щодо фінансування проекту.

Станіслав Сорока

Автор: Администратор сайта