Оборонний комплекс під загрозою масових звільнень? З Балаклійського ремонтного заводу звільняють працівників

11.01.2013 14:22 Влада
http://balrz.at.ua/ http://balrz.at.ua/
На Балаклійському ремонтному заводі, який входить до державного концерну «Укроборонпром», виникла нестабільна ситуація з кадрами.

Про це повідомив начальник Балаклійського районного Центру зайнятості Олег Теркулов.

- Мало оптимізму додає ситуація, яка зараз склалась на Балаклійському ремонтному заводі (БРЗ). Не можу сказати, що там відбувається масове звільнення людей, але спостерігається постійне зменшення кількості працюючих. Інші підприємства працюють стабільно, - зазначив він.

Також Олег Теркулов додав, що за станом на 1 січня, на обліку у Балаклійського районного Центру зайнятості знаходяться 2503 безробітних, в тому числі і звільнених з БРЗ. Разом з тим, у минулому році за допомогою Центру були працевлаштовані 2530 осіб, 826 – пройшли профнавчання, 1403 особи взяли участь у громадських роботах.


Нагадаємо, що серед підприємств-боржників Харківщини найбільша сума боргу утворена на ДП «Завод ім. Шевченка» разом з ОКБ - 28,4 млн. грн., ДП «Завод ім. Малишева» - 14,4 млн. грн, які входять до державного концерну «Укроборонпром». У минулому році близько 100 працівників заводів ім. Шевченка і Малишева вийшли на пікет до фан-зони Євро-2012 на площі Свободи з вимогою виплатити їм борги по зарплаті.

Довідка СК. Державне підприємство Міністерства оборони України «Балаклійський ремонтний завод» — українське державне підприємство, виконує капітальний ремонт ракетно-артилерійського озброєння для сухопутних військ. Підприємство засноване у 1932 році. Входить до державного концерну «Укроборонпром».

Концерн «Укроборонпром» утворений з метою забезпечення ефективного функціонування та управління суб'єктами господарювання державного сектору економіки, які здійснюють господарську діяльність у сфері розроблення, виготовлення, реалізації, ремонту, модернізації та утилізації озброєння, військової і спеціальної техніки та боєприпасів і беруть участь у військово-технічному співробітництві.
На сьогоднішній день до складу «Укроборонпрому» входять в загальній складності 125 підприємств - це держкомпанія «Укрспецекспорт» і його дочірні підприємства, а також 118 підприємств оборонно-промислового комплексу, серед яких ДП «Завод ім. Малишева», «Харківське конструкторське бюро з машинобудування ім. Морозова» та «Харківське конструкторське бюро з двигунобудування».

Автор: Администратор сайта