Побили пенсіонера у натовпі серед дня у Харкові

Побили пенсіонера у натовпі серед дня у Харкові

фото Регіонального медіа-центру МОУ

Від п'яних грабіжників пенсінера врятували троє патрульних.

Три патрульних Харківського зонального відділу Військової служби правопорядку (ВСП) капітан Віктор Новіцький, військовослужбовці-контрактники молодші сержанти Роман Сердюк та Дмитро Шостак патрулювали вулицю Полтавський Шлях, повідомили у прес-службі Регіонального медіа-центру МОУ.

- Ми побачили, як на зупинці трамвая просто на очах у багатьох людей двоє молодих хлопців зухвало напали на перехожого громадянина похилого віку. Зловмисники були у стані алкогольного сп’яніння і вимагали гроші у пенсіонера. Потерпілим був колишній співробітник міліції та учасник бойових дій. Пам’ятаю, як у той момент мене вразила людська байдужість до чужої біди. Проте, ми, не зволікали і негайно ринулися по допомогу людині, - розповів начальник патруля капітан Віктор Новіцький.

Як з’ясувалось пізніше, в той день громадяни А. та В. прибули в Харків з міста Мерефа. У свого знайомого молоді хлопці тривалий час вживали алкогольні напої. Коли ж горілка та гроші закінчились, то у злочинний спосіб вирішили їх здобути.

На даний час у Ленінському суді Харкова розглядається справа і підсудним інкриміновано злочин, передбачений статтями № 15 частиною 2, та № 186 частиною 2 Кримінального кодексу України. Зловмисникам за пограбування і нанесення тілесних пошкоджень загрожує позбавлення волі від 4 до 6 років.

За матеріалами: Регіональний медіа-центр МОУ