Поліція проводить рейди на Харківщині

Поліція проводить рейди на Харківщині

Фото із соцмережі

За дорученням керівника області Юлії Світличної відбулась нарада щодо випадків отруєння алкоголем жителів регіону.

Керівники підрозділів обласної адміністрації, представники ГУ ДФС України у Харківській області, Держпродспоживслужби, ГУ ДСНС у Харківській області, СБУ, Нацполіції та прокуратури області взяли участь у заході та інформували про розслідування у справах, які відкрито за фактами отруєнь.

Так, позачергові засідання комісії ТЕБ та НС були проведені у Вовчанському районі, де зафіксовано більшість випадків отруєння. Були виявлені та ліквідовані точки продажу сурогатного алкоголю, районними адміністраціями проведено подвірний обхід населення з метою інформування щодо наслідків вживання алкоголю невідомого походження. До інформування також були залучені районні засоби масової інформації. Районними відділами поліції проведено рейди по закладах торгівлі з метою недопущення продажу неліцензійного алкоголю.

За підсумками наради було доручено вжити всіх передбачених законом заходів щодо розслідування фактів отруєння та запровадження дій для запобігання розповсюдження сурогату алкоголю, а також посилити роботу з інформування населення області.

Довідка:

За інформацією прокуратури Харківської області, станом на 28 вересня в області зафіксовано 20 летальних випадків внаслідок отруєння сурогатами алкоголю. Крім того, ще 22 особи перебувають у медзакладах Харкова та області. У тому числі, у Вовчанському районі 12 людей померло, 6 госпіталізовано, в Ізюмському районі - 3 померлих, 12 госпіталізованих; у Харківському районі - 3 померлих, 2 госпіталізованих; у Борівському - 2 померлих, у Барвінківському районі та місті Харків - 2 госпіталізованих.

Микола Мельник