Понад п'ятдесят тисяч робочих місць на Харківщині забезпечують іноземні компанії

28.11.2012 15:29 Влада
http://footwear.ua http://footwear.ua
Як повідомив сьогодні в ході зустрічі з делегацією Європейської Бізнес Асоціації голова ХОДА Михайло Добкін, Харківська область згідно рейтингу Кабміну займає друге місце в Україні у напрямку підтримки бізнесу.

- Серед показників (що дали змогу отримати такий результат) — це кількість активних малих підприємств на десять тисяч населення. У нас він складає 80 підприємств на 10 тис. населення — на десять підприємств більше ніж у середньому по Україні, - відзначив Михайло Добкін, - Саме по цьому показнику ми займаємо третє місце в Україні після Київської області та Криму.

Губернатор зазначив, що в Харківській області для спрощення ведення бізнесу, починаючи з 2010 року розроблено цілий комплекс заходів.

- Серед них — реформування дозвільної системи, спрощення процедури реєстрації підприємницької діяльності, відміна економічно недоцільних та неефективних регуляторних актів, - сказав Михайло Добкін, - в 2011 році у нас було 2174 регуляторних актів, лишилося 1067. 49 % відмінили.

Губернатор розповів, що після створення в 2011 році Єдиного дозвільного центру збільшилася кількість звернень.

- 80 % документів з 1 січня видаються виключно через Єдиний дозвільний центр,- повідомив Михайло Добкін, - Ще один крок, на який ми пішли для спрощення ведення бізнесу в регіоні — це відкриття центру з надання адміністративних послуг. Ми об'єднали його з Єдиним дозвільним центром для того щоб, людям було зручно отримувати в одному місці практично весь спектр документів.

Сьогодні, за словами губернатора, в Центрі працює 35 людей, що надають 100 таких адміністративних послуг.

- Найближчим часом в цьому Центрі надаватиметься 220 адміністративних послуг, тобто усі послуги, - підкреслив Михайло Добкін.

Виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації Анна Дерев'янко зазначила, що за останні два роки Харків значно змінився у кращий бік.

- Ми представляємо бізнес Європейської Бізнес Асоціації, що працює в Україні. Нам необхідно об'єднувати зусилля і разом сприяти створенню кращих умов для ведення бізнесу, - зазначила Анна Дерев'янко, - Сьогодні на території Харківської області працює 75 іноземних компаній, які надали робочі місця понад 50 тис мешканців регіону.

Інна Пирлик

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта