Порошенко: Причина хаосу – конституційна реформа 2004 року

10.02.2014 15:30 Влада
http://nk.org.ua/ http://nk.org.ua/

Петро Порошенко не поділяє всіх положень конституційної реформи, яка була проведена в 2004 році, але бачить шлях, яким потрібно йти – це шлях внесення додаткових змін до Конституції, які будуть усувати очевидні недоречності, які має конституційна реформа.

«Президент не може залишатись осторонь до того, що відбувається зараз в країні. 90% причин довгого парламентського хаосу – є незбалансована конституційна реформа», - наголошував народний депутат Петро Порошенко, коментуючи у серпні 2006 року ухвалений парламентом закон, який забороняв Конституційному Суду здійснювати ревізію Конституції.

Тоді він зазначав, що у Президента Ющенка є два шляхи: «Перший – скасувати реформу, другий шлях – усувати існуючі проблеми».

«Президент вибрав другий шлях, і про це сказав, і ніяким чином не пов’язані якісь не публічні домовленості, що Президент взяв на себе будь-які зобов’язання. Я точно знаю, що Президент достатньо жорстко відмовився бути учасником цього, тому що давно заявив, що бачить співробітництво (доопрацювання змін до Конституції) саме таким чином».

Джерело: Закон і бізнес
Автор: Администратор сайта