Посадовця Держкомзему на Харківщині зловили на підробленні документів

06.03.2013 11:13 Влада
http://www.19rus.info http://www.19rus.info
0,2 га землі біля річки Сіверський Донець продав підприємцю посадовець Держкомзему. Документи угоди виявилися підробними.

Чугуївська міжрайонна прокуратура розпочала кримінальне провадження за фактом службового підроблення посадовцями міськрайонного управління Держкомзему державного акта на право власності на землю.

Із заявою про державну реєстрацію ділянки та державного акта на право власності на землю звернувся мешканець Чугуєва. Однак зазначена ділянка знаходилася у водозахисній смузі р. Сіверський Донець.

Заявник купив майже 0,2 га землі. Проте документи продавця на ділянку виявилися підробленими, а рішення виконавчого комітету Чугуївської міськради, яке посвідчувало право власності на землю та на яке посилався продавець, взагалі не існує.

Відомості за результатами перевірки внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) КК України.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу до 250 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до 3 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Матеріали для проведення розслідування направлені до міліції.

Наразі прокуратура готує позов до суду про визнання державного акту недійсним.

Автор: Администратор сайта