Представлено нового начальника Управління СБУ в Харківській області

05.05.2017 10:20 Влада
Фото: ХОДА Фото: ХОДА
5 травня голова ХОДА Юлія Світлична та заступник голови СБ України генерал-майор Вадим Поярков представили нового керівника колективу.

3 травня Указом Президента України Петра Порошенка начальником Управління Служби безпеки України в Харківській області був призначений Андрій Носач.

Юлія Світлична запевнила, що керівництво обласного УСБУ може повністю розраховувати на підтримку облдержадміністрації задля забезпечення миру та стабільності в регіоні.

«Я вітаю Андрія Володимировича з призначенням на відповідальну посаду. Багато хто з нас знає цю людину. Він має досвід роботи в обласних управліннях СБУ Харківської, Івано-Франківської та Запорізької областей, працював у Головному управлінні СБУ. Відгуки завжди були однакові: професійний, рішучий і вольовий офіцер. Саме такий керівник потрібен Харківській області», - сказала Юлія Світлична.

Вона також акцентувала увагу на тому, що попереду в нового керівника багато роботи, адже Харківська область є прифронтовою територією.

«11 районів Харківської області межують з Російською Федерацією та зоною АТО. Наш регіон є крайньою мирною точкою не лише України, але й усієї Європи. Це накладає свій відбиток відповідальності», - сказала Юлія Світлична.

У свою чергу, Вадим Поярков зазначив, що лише тісні робочі стосунки Харківського управління СБУ з керівництвом області, органами силового блоку, громадськістю і патріотичними організаціями дозволять регіону зберегти за собою статус основного форпосту незалежності України.

«У вас немає права на невірні рішення або помилки. З таким колективом ви повинні вирішувати всі поставлені завдання», - звернувся до Андрія Носача Вадим Поярков.

У заході також взяли участь керівники судових та правоохоронних органів області.

Довідка. В органах державної безпеки Андрій Носач служить протягом 17 років. За освітою - юрист, у 2000 році закінчив Харківський університет внутрішніх справ. До призначення керівником Харківського регіонального органу СБУ він очолював один з підрозділів у Головному управлінні по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБ України, а ще раніше обіймав посаду заступника начальника Управління СБУ в Запорізькій області. У Харківському управлінні служив з 2000 до 2010 року, пройшовши шлях від оперуповноваженого міжрайонного відділу до заступника начальника Головного відділу «К».

Микола Мельник

Автор: Администратор сайта