Причини ДТП за участю маршруток назвали автоперевізники Харкова

Причини ДТП за участю маршруток назвали автоперевізники Харкова

ДТП за участю пасажирського транспорту трапляються через недостачу кадрів. Недокомлект водіїв маршруток по Харкову становить 20%.

Про це повідомили сьогодні в ході круглого столу в ГУ МВС України в Харківській області перевізники Харкова. За словами перевізників, водіїв не вистачає тому, що це непрестижна професія. Ті ж, що працюють, стомлюються і не висипаються, тому трапляються ДТП.

У свою чергу директор Департаменту транспорту і зв'язку Харківської міської ради Сергій Дульфан запропонував водіїв маршрутних автобусів, які допустили грубі порушення, відправляти на перепідготовку в ДП «Учкомбінат».

За його словами, якщо автоперевізники в обов'язковому порядку не направлятимуть  водіїв-порушників на навчання, міська влада буде вживати заходів впливу до самим автоперевізникам.

Як повідомив начальник Управління ДАІ в Харківській області Олександр Єршов, що у Харкові з початку року скоєно 171 ДТП за участю водіїв маршруток. У цих ДТП 7 чоловік загинули, 79 постраждали. З вини водіїв транспорту загинуло 4 чоловіка і 28 постраждали.

Ігор Тесло

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ