Прийняти Національний план примирення пропонують владі політики

29.08.2014 12:07 Влада
topwar.ru topwar.ru

У Партії розвитку пропонують власний сценарій врегулювання військового конфлікту на Донбасі, який включає як захист від зовнішньої агресії, так і прийняття Національного плану примирення.

Голова виконкому Партії розвитку України Сергій Ларін закликав терміново скликати засідання Верховної Ради за участю представників органів місцевого самоврядування, в ході якого необхідно виробити як стратегію захисту від зовнішньої агресії, так і прийняти Національний план примирення.

"Цей план повинен включати в себе давно обіцяну реформу місцевого самоврядування з введенням виборності губернаторів, надання значно більших прав територіям та надання на регіональному рівні офіційного статусу російській мові. Крім того, думки всіх областей при виробленні зовнішньо- та внутрішньополітичного курсу повинні враховуватися в категоричному порядку", - підкреслив Сергій Ларін.

На його думку, Верховна Рада України також повинна звернутися до міжнародного співтовариства із закликом ввести на Донбас миротворчі війська і поліцейські сили Організації об'єднаних націй для запобігання військового конфлікту та ефективного контролю українсько-російського кордону.

Голова виконкому партії зазначив, що нинішній президент країни поки що не може стримати своїх передвиборчих обіцянок щодо забезпечення миру в Україні.

"Саме гарантуючи припинення жахів кровопролиття та громадянського протистояння, на виборах 25 травня Петро Порошенко заручився підтримкою більш ніж половини виборців, в тому числі і жителів південних і східних регіонів", - зазначив Сергій Ларін.

Зараз, за його словами, протистояння в Донецькій і Луганській областях переросло в повномасштабну війну з тисячами жертв і руйнуванням економіки цих регіонів.

«Порошенко не зміг провести результативні переговори на міжнародній арені та забезпечити реальний діалог всередині країни. В результаті ми зіткнулися з загрозою повномасштабного зовнішнього вторгнення, перед обличчям якого влада демонструє повну нездатність до дій», - стверджує політик.

Голова виконкому заявив, що криза в Україні загрожує найважчими наслідками як для Європи, так і для всього світу, тому настав час для втручання інших сил в боротьбу за мир і збереження України.

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта