Прикордонники Харківщини тренувались стежити за кордоном з повітря (ФОТО)

04.03.2013 10:41 Влада
фото Східного регіонального управління ДПСУ фото Східного регіонального управління ДПСУ
Нещодавно на базі Харківської окремої авіаційної ескадрилії Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України пройшов збір керівного складу авіації відомства.

Збори передбачали навчально-тренувальні польоти вдень та вночі. Польоти виконувалися на авіаційній техніці Харківської окремої ескадрильї, а саме літаку «Даймонд» та вертольоті Мі-9.

Основними завданнями польотів, для льотного складу стало виконання чергових перевірок, перенавчання льотного складу на новий тип техніки, виконання польотів з метою збереження та удосконалення льотних навичок та підтримання досягнутого рівня підготовки льотним складом. Загальний наліт склав 12 годин.

Довідково: Літак DA 42 «Даймонд» поставлений на озброєння прикордонного відомства України зовсім недавно. Він призначений для виконання патрульних польотів з виконання завдань з охорони державного кордону та виключної (морської) економічної зони. За допомогою цього літального апарату прикордонники Східного регіонального управління ДПСУ тільки в минулому році виявили біля десятка незаконних баз накопичення паливно-мастильних матеріалів на ділянці відповідальності.

Автор: Администратор сайта