Про кадрові чистки у податковій розповів Клименко

10.12.2013 13:05 Влада
http://uainfo.org/ http://uainfo.org/

Бізнесменів закликали не мовчати, якщо чиновники вимагають від них хабарі

Про це заявив міністр доходів і зборів Олександр Клименко, - пише ТСН.

- Мене особисто, як громадянина, факти корупції в нашому суспільстві не просто засмучують - обурюють. Особливо, коли я чую від інвесторів і підприємців те, що в Україні неможливо цивілізовано вести бізнес через високі корупційні ризики, - заявив міністр. - Ще більше ця проблема турбує мене, як керівника 56-тисячного колективу Міндоходів. Ми щодня моніторимо ситуацію, і коли у поданій мені інформації бачу, що хтось із співробітників органів доходів і зборів дозволив собі зробити службове правопорушення, сприймаю це як особистий виклик.

За словами Клименка, корупція - це хвороба, яку треба лікувати радикальними методами.
- Жодна інформація про неправомірні дії наших співробітників не залишиться без уваги, тому закликаю підприємців не мовчати, - сказав міністр.

Він також повідомив, що в питанні протидії корупції Міндоходів активно співпрацює з органами прокуратури, а також ініціює власні внутрішні розслідування фактів перевищення посадових повноважень.

- У поточному році до дисциплінарної відповідальності притягнуто близько 1000 осіб, 130 осіб звільнено, - повідомив Клименко.

Він звернув увагу, що в Міністерстві вже розроблена антикорупційна стратегія, що охоплює всі аспекти роботи - від профілактики корупції до виявлення фактів та жорсткої реакції на них.

- У разі, якщо доведена вина працівника, незалежно від посади приймається безапеляційне кадрове рішення. Це і є принципом нульової терпимості до корупції, - сказав Клименко.

Як повідомлялось, у квітні Міністерство доходів і зборів висловило намір удосконалити антикорупційну практику на митниці у тісній співпраці та за консультаційної допомоги Європейського банку реконструкції та розвитку.

Джерело: ТСН
Автор: Администратор сайта