Про підвищення зарплат і пенсій та збільшення робочих місць так і не сказав Віктор Янукович

04.07.2012 17:09 Влада

Промова Президента України Віктора Януковича, з якої він мав виступити на своїй сьогоднішній підсумковій прес-конференції, була опублікована прес-службою глави держави.

Через ситуацію у Верховній Раді Віктор Янукович мав відкласти свою прес-конференцію. Сказати про все наболіле особисто він так і не зміг.

«Ми маємо чітко усвідомлювати, що сьогодні Європа і світ загалом переживають значну фінансово-економічну кризу, і це впливає і на нашу країну. На цьому тлі влада робить усе для того, щоб люди себе почували захищеними. Забезпечити майбутнє людей у ці непрості часи - першочерговий обов’язок влади, і вона цей обов’язок виконує. Підвищення зарплат, підвищення соціальних виплат та пенсійного забезпечення, створення нових робочих місць - це ті завдання, які я поставив уряду для впровадження головних принципів соціальної політики», - запевнив глава держави.

За словами Віктора Януковича, сьогодні влада готова підвести перші підсумки своєї роботи. Адже реформи, які вона розпочала два роки тому, зараз дають змогу покращити життя соціально незахищених верств населення.

Автор: Менеджер сайта