Про що домовилися Янукович та опозиція: закони, Коституція та посади

28.01.2014 06:10 Влада

Президент України Віктор Янукович та лідери опозиції домовилися скасувати деякі прийняті 16 січня закони.

Про це після завершення вчорашньої зустрічі Президента та учасників робочої групи з врегулювання політичної кризи з лідерами опозиційних парламентських фракцій заявила член групи, міністр юстиції Олена Лукаш (на фото), повідомляє прес-служба Президента України, повідомляє РБК-Україна.

"Вкотре лідерам опозиції було вказано на неприпустимість підтримки радикальних дій, захоплень приміщень та шляхів.

За результатами зустрічі сторони дійшли концептуальної згоди проголосувати закон України "Про амністію". Наполяганням нашої сторони є наступна відкладальна умова для цього Закону:

Амністія набуде чинності лише у разі звільнення всіх захоплених приміщень та автошляхів. В іншому випадку скоєні правопорушення амністовані не будуть.

Також було прийнято політичне рішення про скасування прийнятих 16 січня цього року законів, які викликали багаточисельні дискусії.

Але ті закони, що не викликають зауважень, завтра будуть ухвалені парламентом знову. Положення законів, що втратять силу завтра, будуть опрацьовані сторонами спільно та відповідатимуть європейському рівню.

Що стосується повернення до Конституційних норм 2004 р., сторони констатували недосконалість норм закону №2222 та констатували відсутність особистих напрацювань текстів Конституції.

Сторони обговорили питання спільної участі у Конституційній реформі та обов'язковій співпраці у цьому питанні з європейськими інституціями. Також торкнулися питання референдумних процедур.

Джерело: РБК-Україна
Автор: Администратор сайта