Продовжуємо співпрацю з ЄС на всіх рівнях — Юлія Світлична

01.03.2019 16:03 Влада
Фото: kharkivoda.gov.ua Фото: kharkivoda.gov.ua

Сьогодні, 1 березня, голова Харківської обласної державної адміністрації бере участь у засіданні Бюро Конгресу регіональних влад Ради Європи, яке проходить в столиці Фінляндії Гельсінкі.

Як повідомляє прес-служба ХОДА, учасники засідання розглядають питання підготовки 36-ї Сесії Палати Регіонів Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи, а також інших майбутніх заходів, які Конгрес проводитиме цьогоріч.

— Продовжуємо співпрацю з ЄС на всіх рівнях, — зазначила голова ХОДА Юлія Світлична. — Як віце-президент Палати регіонів ініціюю активізацію економічних зв'язків між українськими та європейськими регіонами, а також посилення прямих відносин регіонів з міжнародними фінансовими інституціями.

Нагадаємо, 6 листопада 2018 року Юлію Світличну вдруге обрали Віце-президентом Палати Регіонів Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи. Уперше цю посаду очільниця ХОДА обійняла в жовтні 2016-го. Вона також увійшла до складу Бюро Конгресу, в якому представлені члени Палати місцевих влад і Палати регіонів, та до Моніторингового комітету.

Читайте також: У яких громадах Харківщини модернізують ЦНАПИ