Прокурор обстояв реальний термін покарання злочинців на Харківщині

19.09.2012 14:41 Влада
http://www.vsapravda.info http://www.vsapravda.info
Колегія судової палати у кримінальних справах апеляційного суду Харківської області 31 серпня задовольнила скаргу прокурора і призначила двом засудженим реальне покарання.

Про це повідомляє сайт Харківської обласної прокуратури.

Київський районний суд м. Харкова рішенням від 16 травня 2012 року визнав двох мешканців м. Одеси віком 42 та 44 роки  винними у незаконному позбавленні волі з погрозою вбивством, пов’язаним з примушенням надати неправдиві покази, та незаконне заволодіння паспортом, та засудив до трьох років позбавлення волі кожного.

Відповідно до ст. 75 Кримінального кодексу України їх було звільнено від відбування покарання з іспитовим терміном на 3 роки.

Встановлено, що на початку грудня минулого року ці двоє громадян за попередньою змовою з корисливих мотивів приїхали до м. Одеси. Погрожуючи вбити,  викрали мешканця цього міста. Вони заштовхали  потерпілого в авто, де забрали паспорт громадянина України. Потім перевезли його до м. Харкова, де утримували в найманій квартирі з метою отримання від нього неправдивих нотаріально завірених показів на користь підсудного.

Державний обвинувач не погодився з призначеною мірою покарання і вніс апеляційну скаргу на рішення суду. Колегією судової палати у кримінальних справах апеляційного суду Харківської області від 31 серпня скаргу прокурора задоволено. Новим вироком засудженим призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на чотири та чотири  з половиною роки, які належить відбувати реально. Вирок суду ще не набрав законної сили, оскільки триває термін на касаційне оскарження.

Автор: Администратор сайта