П'ятдесят одну квартиру за програмою доступне житло придбали на Харківщині з початку року

28.09.2012 14:31 Влада
http://ruslanpro.ru/ http://ruslanpro.ru/
Про це сьогодні під час селекторної наради розповів начальник управління містобудування та архітектури ХОДА Михайло Рабінович.

За його словами, із запланованих 390 тис кв.м житла в області здано 169 тис., що становить всього 43 %.

- До кінця року залишилося три місяці, тож ситуація потребує термінового вирішення, - підкреслив він.

За словами начальника управління ХОДА, по нормативному житловому будівництву, що майже повністю зосереджено у Харкові, ситуація знаходиться під контролем. На сьогодні введено в експлуатацію 43 тис. кв. м. Ще 20 будинків готуються до здачі у цьому році. Їх загальна кплоща - 123 тис. кв. м.

Як розповів Михайло Рабінович, з початку року в рамках програми доступного житла укладено 49 договорів на 51 квартиру, в рамках програми іпотечного кредитування укладено 36 договорів на суму 6,9 мільйона.

- За цими показниками Харківська область одна з лідируючих в Україні, - підкреслив Михайло Самуїлович.

За словами Михайла Рабіновича, ситуація з індивідуальним будівництвом в районах не втішна. Повільно йде прийом і оформлення декларацій. Нульові показники сьогодні має
Близнюківський, Великобурлуцький, Дворічанський, Дергачівський, Зачепилівський, Золочівський і Коломацький райони.

Михайло Самуїлович також сказав головам районних адміністрацій, які мають нульові показники, що необхідно провести зустрічі з забудовниками, пояснити важливість та особисту зацікавленість громадянам у тому, щоб оформити документи на право власності.

Інна Пирлик

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта