Харківську реєстраційну службу змусили працювати швидше

21.01.2014 12:00 Влада
vkurse.ua vkurse.ua

Із 2014 року втупили в силу нововведення, які спростять життя людям, що бажають зареєструвати права на майно, оренду, земельну ділянку або бізнес, і зменшать бюрократичні процедури.

Зміни торкнулись всіх сфер діяльності реєстраційної служби. Це реєстрації прав на нерухоме майно, реєстрація бізнесу та легалізації громадських об'єднань. Як розповів начальник Реєстраційної служби Головного управління юстиції у Харківській області Олег Дробот, нововведення загалом спрямовані на поліпшення якості та швидкості надання послуг служби, а також оптимізацію переліку документів.

- Тепер ми отримали три терміни в реєстрації прав громадян. Один день розглядається реєстрація обтяжень і арештів, а також їх зняття. П’ять днів ми обробляємо вцілому всі права з нерухомості. І 14 днів триває реєстрація єдиного майнового комплексу, а також у тих випадках, коли видається свідоцтво, - пояснив начальник служби.

Також Олег Дробот відзначив, що взагалі скоротилися переліки документів для різних процедур реєстрації. Наприклад, стало легше зареєструвати ЗМІ, перейти на спрощену систему оподаткування, а також зареєструвати вторинне право власності.

Артем Богдан

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта