Резолюція "Українського фронту": повноту влади передають на місця (ФОТО)

22.02.2014 12:18 Влада
Фото Тетяни Василець Фото Тетяни Василець

До відновлення конституційного порядку в Україні і легітимізації органів центральної влади, всю владу на себе беруть органи місцевого самоврядування.

 Про це сказано в резолюції харківського з'їзду депутатів від Партії регіонів місцевих рад південного сходу країни та Верховної Ради Криму.

Читайте також: Добкін з трибуни розповів, навіщо зібрався "Український фронт"У резолюції, зокрема, сказано: "Події останніх днів у Києві призвели до паралічу центральних органів влади та дестабілізації ситуації в країні. Незаконні озброєні формування, незважаючи на закон про амністію, не здали зброю, продовжують захоплювати урядові будівлі. Рада працює в умовах терору. Рішення ВР, прийняті в таких умовах, викликають сумніви в їх легітимності. До відновлення конституційного порядку і роботи нардепів без шантажу, ми, органи місцевого самоврядування всіх рівнів, Верховної Ради Криму, Севастопольської міськради, вирішили взяти на себе відповідальність за забезпечення конституційного порядку і прав громадян, їх безпеки на підпорядкованих нам територіях. До відновлення конституційного порядку всю владу на себе беруть органи місцевого самоврядування".


"Обласним і районним, Севастопольській міськраді і Верховній Раді Криму відкликати делеговані центральними банками органам влади повноваження. Кадрові призначення розглядати на сесіях відповідних місцевих рад і Верховної Ради Криму... Пропонуємо депутатам Ради повернутися в округи і працювати на місцях до відновлення нормальної роботи Верховної Ради", - сказано в резолюції.Резолюцією доручається правоохоронним органам забезпечити тісну взаємодію з органами місцевого самоврядування, населенню рекомендується самоорганізуватися для взаємодії з правоохоронцями, а збройним силам - залишатися на місцях дислокації і захищати склади з боєприпасами.

Резолюція є відкритою для приєднання всіх органів місцевого самоврядування з прийняттям доповнень.

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта