Результат спілкування мітингувальників з головами облрад - лікарняний. Сергій Чернов

28.01.2014 08:47 Влада

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов жорстко засудив самовільне захоплення мітингувальниками приміщень облрад та самоуправства.

Про це він розповів у рамках телемарафону «Відкрита студія» на «Першому національному».

- Чи готові до всіх випробувань. Ми вже їх проходили. Але Харківщина проти подвійних стандартів. Адже мирні акції давно перестали бути такими. Голова Чернівецької обласної ради Михайло Гайничера після такого мирного спілкування з громадянами опинився в лікарні у зв'язку з пораненням голови. У голови Вінницької обласної ради Сергія Татусяка отруєння газом після такого ж мирного спілкування. Цей перелік можна продовжити. Щодня спілкуюся з моїми колегами, головами обласних рад, володію достовірними відомостями.

Сергій Чернов також зазначив, що неправдива інформація, яка поширюється опозиційними ЗМІ, не сприймається жителями області, більше того - вона викликає обурення.

- Ми робимо все, щоб стримати багатотисячні трудові колективи, щоб ці люди не вийшли самі і не почали наводити порядок в інших регіонах. Харківщина проти громадянської війни, - сказав голова облради.

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта