Сергій Чернов прокоментував інформацію про посадові пропозиції в новій обласній раді

07.12.2020 22:10 Влада
Фото: oblrada.kharkov.ua Фото: oblrada.kharkov.ua
Голова Харківської облради Сергій Чернов прокоментував чутки, які з'явились у деяких медіа напередодні першої сесії Харківської обласної ради VIII скликання.

"Напередодні першої сесії Харківської обласної ради VIII скликання дивним чином в медіа та у соціальних мережах стали жваво множитися домисли про кадрові рішення, які мають стати результатом, скажемо так, консультацій між політичними силами, що ввели своїх представників до Харківської обласної ради, стосовно керівника цього органу самоврядування. Довелося, зокрема, дізнатися, що мені начебто запропонували посаду першого заступника голови обласної ради, першого заступника голови обласної державної адміністрації, заступника міністра внутрішніх справ… Дуже цікаво. Ціную увагу до своєї скромної особи.

Втім, мушу розчарувати любителів конструювати складні умоглядні комбінації та просити їх не використовувати моє ім’я та посаду для того, щоб робити сенсацію на рівному місці. Коли йдеться про політику, я – командний гравець, оскільки звик мислити стратегічно, послідовно, ставлячи, передовсім, інтереси виборців, регіону, держави, а не особисті амбіції, кар’єру, вигоду.

Тож з огляду на ситуацію, що набирає розголосу в регіоні, вважаю за необхідне нагадати, що я йшов на вибори до обласної ради від «Блоку Кернеса Успішний Харків» і високо ціную підтримку виборців, які виявили довіру мені та, передовсім, нашій політичній силі. Ми маємо спільно працювати на благо громад, надалі робити наш регіон успішним, знаходити для цього можливості, рухатися уперед", – зазначив Сергій Чернов. 

Нагадаємо, перша сесія новобраної Харківської обласної ради відбудеться 11 грудня о 10 годині ранку.

Читайте також: Сергій Чернов: 2021-й на Харківщині має стати роком медицини