Субсидії та дотації отримали харків'яни, звернувшись до Януковича

Субсидії та дотації отримали харків'яни, звернувшись до Януковича

http://newsradio.com.ua/

У рамках телевізійного проекту «Діалог з країною» за участю Президента України Віктора Януковича ХОДА розглянула 288 звернень.

Про це розповіла начальник відділу роботи із зверненнями громадян апарату обласної державної адміністрації Тетяна Гравнова.

За її словами, найчастіше у зверненнях порушувалися питання соціального захисту та комунального господарства.

- Питання соціального захисту – 30%. Це призначення державної соціальної допомоги, санаторне-курортне лікування, забезпечення пільговим автотранспортом. Питання комунального господарства - 38%. Це питання ремонту, експлуатації будинків, благоустрій території, ремонт місцевих доріг. Питання праці та заробітної плати - 9%, питання житлової політики - 7%, аграрної політики та земельних відносин - близько 7%, - зазначила Тетяна Гравнова.

Багато питань було вирішені позитивно, наприклад, за зверненням жителя Харківського району стосовно виплати дотації за утримання молодняку великої рогатої худоби, за результатами розгляду належні кошти були перераховані на рахунок заявника. Жителю села Новоселівка за рахунок бюджетних коштів проведена ультразвукова діагностика. Жительці Харкова, як виняток, була призначена субсидія для відшкодування витрат на житлово-комунальні послуги.

За матеріалами: сайт ХОДА