Треба негайно сісти за стіл переговорів - Лукаш

18.02.2014 15:18 Влада
http://www.rbc.ua/ http://www.rbc.ua/

Робоча група з урегулювання політичної кризи звертається з вимогою припинити ескалацію конфлікту та озброєне протистояння і негайно сісти за стіл переговорів.

Учасники робочої групи з урегулювання політичної кризи в Україні констатують порушення з боку лідерів опозиції досягнутих домовленостей під час переговорів. Про це заявила член робочої групи, в.о. Міністра юстиції Олена Лукаш.

- Протест, який ще вчора анонсувався опозицією як мирна акція, сьогодні розпочався відкритим озброєним протистоянням екстремістів. Опозиція проігнорувала заклики Президента України Віктора Януковича та лідерів Європейського Союзу, США та Росії до мирного врегулювання конфлікту, - зазначила вона. - Сьогодні лідери опозиції персонально відповідальні за новий етап загострення протистоянь. Їхні дії поставили під загрозу громадський мир та майбутнє України.

В.о. Міністра юстиції підкреслила, що робоча група з урегулювання політичної кризи в Україні звертається з вимогою припинити ескалацію конфлікту та озброєне протистояння і закликає негайно сісти за стіл переговорів.

Нагадаємо, СЬОГОДНІ ПРОТИСТОЯННЯ У КИЄВІ ПОНОВИЛИСЯ. ХРОНІКА ПОДІЙ

Автор: Администратор сайта