ЦВК офіційно оприлюднила склади усіх районнних рад області

10.11.2015 12:07 Влада
Фото: kontrakty.ua/ Фото: kontrakty.ua/

Стали відомі кількісні склади останніх п’яти райрад на Харківщині - у Близнюках, Лозовій, Печенігах, Дергачах та Змієві.

Близнюківська райрада складається із представників шести політичних партій. Тут лідером є «Волонтерська партія України», у якої 11 мандатів голосів виборців, далі по 4 місця у райраді отримали представники «Блока Петра Порошенка «Солідарність» та Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина», три місця має «Відродження» та по два - «Соціалісти» і «Наш край».

До Лозівської районної ради пройшло сім партій. Це «Блок Петра Порошенка «Солідарність» - 14 мандатів, Аграрна партія України — 5, «Нова держава» - 4. «Наш край», «Відродження» та Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» отримали по 3 місця у райраді та двох депутатів має Радикальна партія Олега Ляшка.

У Печенігах опікуватися районом будуть депутати з п’яти партій. Найбільше голосів тут отримав «Наш край», що означає 11 представників цієї політсили у районній сесійній залі. До них приєднаються шестеро представників «Батьківщини», п’ятеро із «Солідарності» та ще по двоє депутатів із Аграрної партії України та «Відродження».

У Дергачах ситуація така: 16 мандатів отримало "Відродження", 9 - "Солідарність", три партії - "Батьківщина", Олега Ляшка та "Самопоміч" по три мандати і два отримав "Наш край". 

Зміївські виборці у райраді найбільше голосів віддали за "Всеукраїнське об’єднання "ЦЕНТР" - двадцять мандатів, сім місць отримала "Солідарність", п’ять - "Батьківщина" і чотири - у "Відродження". 

Тетяна Лісна

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта