Заходи безпеки будуть посилені у Харкові. Заява Райніна

22.02.2015 16:26 Влада
http://kharkov.comments.ua/ http://kharkov.comments.ua/

У найближчі години будуть прийняті найжорсткіші заходи по наведенню спокою і стабільності в регіоні.

Про це заявив голова Харківської обласної державної адміністрації Ігор Райнін, коментуючи вибух, що стався 22 лютого під час мирної ходи біля Палацу спорту, в результаті якого загинуло дві людини, а 11 важко постраждали.

- Службою безпеки України проведено ряд затримань. Всі причетні до терористичних диверсій на території області понесуть суворе покарання. Постраждалим від вибуху, які зараз перебувають у лікарнях Харківської області, буде надано повне медичне обслуговування. І ми беремо це питання на контроль, - підкреслив Ігор Райнін.

Як зазначив начальник Управління СБУ в Харківській області Олександр Пивовар, в рамках проведення антитерористичних заходів будуть посилені всі дії правоохоронних органів, служби безпеки, міліції, прокуратури, військових щодо всіх підозрілих осіб, які здійснюють свою протиправну діяльність в нашому регіоні.

- Жорсткі заходи будуть вживатися щодо всіх. Такі команди вже віддані і починають здійснюватися. У тому числі і на блок постах, і в місті Харкові, - додав Олександр Пивовар.

Начальник Управління СБУ в Харківській області також повідомив, що затримання, про які сказав голова Харківської ОДА, пройшли напередодні і цієї ночі.

- Ми знаємо звідки йдуть команди по здійсненню дестабілізації в Харківському регіоні. Це так звані «харківські партизани», які за вказівкою співробітників спецслужб ФСБ, ГРУ Російської Федерації здійснюють дестабілізацію в регіоні. Всі, кого вони сюди засилають, їхні дії будуть припинятися, і вони понесуть суворе і заслужене покарання, - підкреслив Олександр Пивовар.

 

Джерело: ХОДА
Автор: Менеджер сайта