У Путіна пообіцяли не втручатися в політичну ситуацію України

23.01.2014 07:00 Влада
http://www.politrus.com/ http://www.politrus.com/

Російська влада вважає неприпустимим будь-яке втручання у внутрішні справи України.

Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков пообіцяв, що Росія не втручатиметься в ситуацію в Україні, де з листопада 2013 триває політична криза. Відповідну заяву Пєсков зробив в інтерв'ю "Комсомольській правді", опублікованому в четвер, 23 січня, повідомляє “Дзеркало тижня”.

За словами Пєскова, російська влада вважає неприпустимим будь-яке втручання у внутрішні справи України і ні за яких обставин не мають наміру йти на такий крок.

- Це неприпустимо, і Росія це не робила і робити не буде. Будь-які рішення, які приймаються в Києві, є суверенними і приймаються керівництвом цієї країни в рамках демократичних процесів. Втручання за допомогою тих чи інших інструментів політичного менеджменту - для нас неприпустимо, - зазначив прес-секретар президента РФ.

Він додав, що за ситуацією в Україні в Кремлі стежать "з величезною увагою і з хвилюванням, а часом з болем". При цьому російська влада переконана, що їхні українські колеги зуміють самостійно знайти вихід з положення і нормалізувати ситуацію.

- Ми, звичайно ж, шкодуємо і обурюємося, коли очевидно стає втручання ззовні в ті внутрішні процеси, які відбуваються в Києві. Зовсім не можемо зрозуміти, коли часом посли іноземних держав, які працюють у Києві, говорять про те, що повинна робити влада в Україна, звідки вона повинна виводити внутрішні війська, звідки вона повинна виводити поліцію і так далі... тобто, коли ось так ззовні вказують, що робити. звичайно, для нас це абсолютно незбагненна історія. І звичайно, ми це не можемо схвалити і, скоріше, це викликає наше обурення, - сказав Пєсков.

Джерело: Дзеркала тижня
Автор: Администратор сайта