У Слов'янську відкривають пункт прийому гуманітарної допомоги (ФОТО)

11.07.2014 13:22 Влада
фото прес-служби Партії розвитку України фото прес-служби Партії розвитку України

На адресу Центру розподілу гуманітарної допомоги, який почав роботу під егідою Партії розвитку України в Слов'янську, вже надходять вантажі з усієї України. 

Черговий гуманітарний рейд у звільнений Слов'янськ відбувся днями: голова Національного комітету Партії розвитку України Юрій Мірошниченко та партійці з регіональних організацій привезли місцевим жителям продукти, а разом з ними і надію на те, що вони вже не один на один зі своєю бідою.

Невелика делегація - з Юрієм Мірошниченком приїхали члени Політради партії Олександр Шаталов і Денис Ржавський, а також харків'яни Євген Шаповал та Асвар Аділов - привезла із собою три тонни продуктів і дві тонни сухого молока. З цього набору тонна сухого молока пішла в Святогірськ, інше було передано в Центр розподілу допомоги Партії розвитку України.Але, безумовно, головне - це люди. Місцеві жителі хотіли отримати відповіді на запитання - з приводу життєзабезпечення, відновлення інфраструктури, про медицину і школи, про подальші перспективи. Тому, побувавши у міській раді Слов'янська, Юрій Мірошниченко та його соратники «пішли в народ»: побували у загальноосвітній школі № 21, в центральній міській лікарні, а на центральній площі міста взагалі вийшов імпровізований прийом громадян - місцевих жителів, волонтерів-медиків, які буквально повертають до життя зневірених слов’янців, представників товариства інвалідів.

Юрій Мірошниченко пообіцяв керівництву школи № 21 м. Слов'янська допомогти з ремонтом навчальних приміщень - тут є що відновлювати: у школі розташовувався штаб бойовиків ДНР.«Найближчим часом в Слов'янську буде відкрита моя громадська приймальня, куди місцеві жителі зможуть звернутися за адресною гуманітарною допомогою. Крім того, Партія розвитку України найближчим часом ініціює відновлення зруйнованих соціальних об'єктів. Зокрема, кожна регіональна організація партії відповідатиме за відновлення того чи іншого дитячого садка або школи. Ми зробимо все можливе, щоб відновити соціальну інфраструктуру міст, яка була зруйнована під час бойових дій, і надати адресну допомогу», - пообіцяв Юрій Мірошниченко.

Координатор Харківської обласної організації Партії розвитку України Євген Шаповал у свою чергу нагадав, що зараз точки прийому гуманітарної допомоги організовують в багатьох містах країни і, звичайно, у Харкові.

«У різних областях України буде акумулюватися гуманітарка для Слов'янська, яка регулярно буде перевозитися сюди, в центр розподілу на вул. Жовтневої революції, 49. Підтримати місцевих жителів у цей нелегкий момент - завдання не менш важливе, ніж звільнити місто і надалі відродити його. На цьому переломному етапі місцеві жителі повинні бачити, що руки допомоги протягнуті їм з усієї України. Я не перший раз везу гуманітарну допомогу в Слов'янськ і, повірте, на ділі бачу величезне бажання українців допомогти своїм співгромадянам з Донбасу», - підкреслив Євген Шаповал.

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта