Учасниця "Голос. Діти" Марія Кондратенко розповіла, чому обрала тренером Олега Скрипку

15.01.2013 13:34 Влада
http://izvestia.kharkov.ua http://izvestia.kharkov.ua
Завершилося одне з найпопулярніших вокальних телешоу України «Голос. Діти», де у фіналі Харківщину представляла 12-річна Марія Кондратенко.

Хоча дівчина й не стала переможницею, проте надовго запам’яталася сотням тисяч глядачів. Про подробиці участі у проекті кореспондент «СК» дізнавався у Марії та її батьків.

Стала знахідкою для трійки суддів

Тендітна білявка підкорила своїм співом усю країну і стала справжньою знахідкою для зіркової трійки суддів. На «сліпих» прослуховуваннях талановиту дівчину відзначили одразу двоє продюсерів: Олег Скрипка і Тіна Кароль. Проте Марія вирішила зв’язати свою долю на проекті саме із епатажним українським вокалістом ВВ.

– Мені здалося, що він буде для мене кращим тренером. Адже Олег Скрипка, у порівнянні із Світланою Лободою та Тіною Кароль, найдовше на сцені, а отже, найдосвідченіший з усіх, – пояснила Марія Кондратенко.

Уже після того, як дівчина заспівала пісню легендарної Едіт Піаф «Non, Je Ne Regrette Rien», поліглот Олег Скрипка відзначив хорошу французьку вимову учасниці. Марія зробила лише дві незначні помилки в тексті, що неабияк здивувало її майбутнього тренера. Після цього виступу за харків’янкою закріпилося амплуа виконавиці французької пісні.

– На мою думку, французькі пісні мені підходять. Я легко вчу тексти, розумію характер пісні, – сказала Марія. – Мої улюблені співачки – Едіт Піаф і Мірей Мат’є.

Як розповіла мати дівчини, Світлана Кондратенко, Марія почала захоплюватися французькою естрадою у першому класі, коли брала участь у конкурсі «Юна принцеса». Дівчина пройшла шкільний, районний, міський етапи. А в обласному турі, де кожна учасниця мала представити у творчому номері одну із країн світу, Марійці дісталася Франція.

– Наш викладач вокалу запропонувала виконати пісню Мірей Мат’є «Der Pariser Tango». Щоправда, Маша на той час французької мови не знала і тому співала російською, – розповіла Світлана Кондратенко.

Співає п’ятьма іноземними мовами

Зараз Марія навчається у спеціалізованій школі, де вивчає одразу дві іноземні мови – англійську та французьку. Світлана Кондратенко розповіла, що іноземні мови даються Марії легко.

– Найголовніше – це те, як дитина чує мелодику мови. Буває, що люди досконало володіють іноземною мовою, проте коли справа доходить до співу, нічого не виходить. Мова не звучить, немає мелодійності. У Марії ж є дар. Вона може співати французькою, німецькою, англійською, італійською, польською, – сказала викладач вокалу фіналістки «Голос. Діти» Ольга Новікова. – Природна обдарованість – це надзвичайно важливо. Проте хорошого вокаліста не можна виховати, якщо він не наполегливий, не хоче працювати, вчити тексти пісень. Багато означає й батьківська підтримка.
Окрім композицій французької естради, у репертуарі Марії важливе місце посідають народні пісні.

– У неї таке нутро народне! Аж дух захоплює, – каже викладачка вокалу. – А взагалі родзинка Марії полягає у її тембрі, сценічній інтелігентності.

Ірина Гудзь, матеріал з газети "Слобідський край" №5-6 від 12.01.2013

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта