Укол милосердя робитимуть собакам, які не знайшли господаря

13.06.2012 17:40 Влада
фото Тамари Кіч фото Тамари Кіч

В Харківському центрі поводження з тваринами годованцям, що не віднайшли господаря, евтаназію робитимуть гуманними методами.

Про це розказала директор Центру Юлія Шаповалова.

За словами Юлії Шаповалової, бездомні тварини спочатку потраплятимуть в зону карантину на сім днів згідно із Законом України “Про захист тварин від жорстокого поводження”. Це гарантований строк для тварини, протягом якого людина, що загубила тварину, може звернутися до центру і забрати її. Потім із тварин відбиратимуть найкращих.

- Із цих тварин ми будемо відбирати всіх, хто має шанс на отримання господаря: це молоді, здорові, соціалізовані, або великі, патлаті і агресивні собаки для охорони будівель. Ми розуміємо, які тварини потрібні людям, і будемо їх відбирати.

Цим тваринам роблять весь комплекс ветеринарної обробки і щеплення проти сказу, а потім переводять в зону притулку, звідки тварину може забрати на утримання кожний бажаючий громадянин. Решті тварин робитимуть “укол милосердя” - дуже м'який наркоз, після якого тварина засинає.

- Дуже шкода, що доводиться усипляти тварин, але найголовнішої вимоги міжнародних зоозахисних організацій, які застосовують таку ж схему роботи, - щоб гуманно проводився відлов і евтаназія — ми дотримуємося. У нас використовуються сертифіковані ветеринарні препарати. Під час процедури тварина не відчуває болю і страждань.

 Тамара Кіч

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта