В особливий спецназ почали набирати кандидатів у Харкові (ФОТО)

12.01.2016 09:34 Влада
ФОТО ГУ НП в Харківській області ФОТО ГУ НП в Харківській області

У Харкові стартував відбір кандидатів у підрозділ «Корд».

Для участі в конкурсі подали заявки 460 чоловік, - повідомили у прес-службі ГУ НП в Харківській області. В основному це представники добровольчих батальйонів, бійці спецбатальйонів поліції особливого призначення та інших підрозділів, чиї навички дозволяють продемонструвати високий рівень фізичної підготовки, витривалості, психологічної стійкості.

НА ХАРКІВЩИНІ ПРИЗНАЧИЛИ НАЧАЛЬНИКІВ МІСЦЕВИХ ПРОКУРАТУР

Відбір кандидатів розпочався 11 січня на базі Харківського національного університету внутрішніх справ. Претенденти на службу в підрозділ мали за визначений нормативами час подолати дистанцію, здати підтягування на перекладині і так звані тести Купера - низка вправ, розроблених американським лікарем в 1968 році для армії США, які визначають рівень фізпідготовки.

- Під час відбору за результатами уважно стежать інструктори, які вже пройшли навчання у кращих фахівців із США, - розповів начальник відділу організації діяльності Департаменту «КОРД» Іван Худоба. - Ті претенденти, які за своїми показниками відмінно впораються із завданням, повинні будуть продемонструвати вогневу підготовку, після чого їх чекають психологічні тести, п'ятиденний курс виживання і перевірка на поліграфі.

Кандидатів, які пройдуть відбір, розподілять за трьома групами – А, Б, С. До першої групи увійдуть безпосередньо бійці штурмового взводу, працівники другої групи здійснюватимуть фізичну охорону, третьої - охорону громадського порядку.

Перед тим, як приступити до виконання завдань, бійці будуть протягом двох місяців проходити базовий курс навчання під керівництвом інструкторів.

Станіслав Сорока

Автор: Администратор сайта