Величезну партію китайських несертифікованих іграшок накрила харківська митниця

11.12.2013 09:49 Влада
http://infosmi.net/ http://infosmi.net/

Загальна вартість товарів склала майже 300 тисяч гривень.

Серед іграшок: конструктори, радіокеровані машинки, залізниці, іграшкові кухонні набори та інше. Усього близько 11 тисяч штук.

Як розповіли в прес-службі ГУ Міндоходів у Харківській області, одне із місцевих підприємств звернулося до Харківської митниці Міндоходів для проведення митного оформлення «іграшок для дітей віком до 14 років», що надійшли з Китаю. Разом із пакетом документів підприємцями було надано декларації про відповідність та сертифікати відповідності.

Однак, у посадових осіб митниці виникли сумніви щодо легітимності пред’явлених паперів. Декларації та сертифікати відповідності були видані експертною установою м. Харкова на підставі актів відбору зразків від 22.11.2013.

Водночас відбитки штампів на товаросупровідних документах свідчили про те, що контейнер з вантажем від 22.11.13 фізично не міг перебувати у м. Харкові.

Таким чином, відбір зразків з даної товарної партії не здійснювався, що суперечить вимогам нормативних документів.

У відношенні керівника підприємства складено протокол про порушення митних правил за ст. 483 Митного кодексу України. Санкція статті передбачає накладення штрафу в розмірі 100 відсотків вартості предметів правопорушення з конфіскацією цих товарів.
Подальшу долю справи буде вирішено у суді.

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта