Від сторожа до бізнесмена: як обрали сільських голів на Харківщині (СХЕМА)

26.11.2015 11:09 Влада
Фото:fairjob.ru Фото:fairjob.ru
На місцевих виборах — 2015 у Харківській області обрали 380 голів сільських рад, із них, за нашими підрахунками згідно із офіційним сайтом ЦВК, 112 голів будуть освоювати премудрості керівництва громадою вперше.

Серед новачків — представники рядових професій: сторожі, прибиральники, вчителі, лікарі, місцеві підприємці... Є й ті, хто порівняно вищі посади у районному та обласному центрі проміняв на головування в селі. Хочуть спробувати себе на цій ниві і колишні секретарі й «зами» голів, а також досвідчені науковці і юні студенти.

Так, наприклад, на Близнюківщині Верхньосамарська громада вибрала собі в очільники касира СТОВ «Самара» 44-річну Ірину Сіру, у Самійлівській сыльраді головує тепер працівник газової котельні місцевої школи 44-річний Юрій Яковлєв. А от в Уплатнівській сільській раді головою стала техпрацівник місцевої школи 39-річна Тетяна Туник.

На Вовчанщині Котівська громада вибрала в голови 50-річного охоронця Сергія Хоменка, у Золочівському районі у Малорогозянську сільраду головою обрали 58-річного сторожа Анатолія Натальченка. У Харківському районі Лук'янцівську сільраду очолив 42-річний лікар-стоматолог Валерій Вєндін. У Великобурлуцькому районі в Червонохвильській сільській раді головою став науковець - керуючий відділенням № 1,2.3 ДП «ДГ Червона Хвиля» НААН України 57-річний Іван Лошак.

А на Богодухівщині у голови Крисинської сільської ради прийшов 46-річний приватний підприємець Володимир Бобрик.


Інфографіка Бріани Янковської

Повну картину із новообраними сільськими головами по всіх районах області можна знайти в № 139 газети "Слобідський край" за 21 листопада 2015 року.

Тетяна Василець

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта