Відмовлено у в’їзді в Україну. Прикордонники ввели нову офіційну відмітку у паспорті

05.05.2014 13:54 Влада
http://www.fagma.com/ http://www.fagma.com/

У зв’язку із заходами щодо забезпечення національної безпеки та з метою недопущення в’їзду на територію України радикально налаштованих осіб,

 які прямують через державний кордон та можуть брати участь в акціях антиукраїнської спрямованості, Держприкордонслужба вводить нову відмітку. Про це повідомили у прес-службі Держприкордонслужби.

За ініціативи прикордонного відомства до вже встановлених форм відміток, що проставляються в документах, додається відмітка “Відмовлено у в’їзді в Україну”.
"Вона проставлятиметься в паспортних або інших документах іноземців чи осіб без громадянства, яким за обґрунтованим рішенням уповноваженої особи органу охорони державного кордону було відмовлено в перетинанні державного кордону на в’їзд в Україну в порядку, передбаченому чинним законодавством", - йдеться у повідомленні.

"Нововведення дозволить швидше виявляти осіб, яким було відмовлено в перетині державного кордону, під час їх повторних спроб в’їхати в Україну. При цьому рішення щодо встановлення законних підстав для перетинання державного кордону прийматиметься з урахуванням обставин попереднього непропуску на територію нашої держави", - зазначили у прес-службі відомства.

Джерело: УНН
Автор: Администратор сайта