Відомі імена більше 600 депутатів Харківщини. Інформація ЦВК

28.10.2015 15:41 Влада
Фото: firtka.if.ua Фото: firtka.if.ua

Станом на 17:20 28 жовтня ЦВК повідомляє про обрання 577 з 4892 депутатів сільських рад, 28 з 1312 депутатів селищних рад та 34 з 836 районних рад.

Переважно мова йде про Куп'янський район.

Повністю вже укомплектовані п'ять сільрад у Вовчанському районі. Це Гонтарівська, Жовтнева Друга, Охрімівська, Революційна і Різниківська сільради. Наразі розстановка сил там наступна: 43 мандати взяли самовисуванці, 16 "Солідарність" і один "Сила людей". Головами сільрад стали три самовисуванці і по одному представнику від "Солідарності" і "Батьківщини".

Дві сільради отримали місцеву владу у Дергачівському районі. Це Безруківська і Черкасько-Лозівська сільради. Там за кількістю мандатів лідирують самовисуванці - 24 депутати з 36. Дев'ять чоловік пройшли від "Нашого краю" і по одному від "Сили людей", Партії Пенсіонерів України і "Батьківщини". У Безруківській сільраді головою став самовисуванець, а у Черкасько-Лозівській - представник "Відродження".

У Зміївському районі сформовані три сільради: Великогомільшанська, Геніївська і Лиманська. Розстановка сил там наступна: 32 мандати отримали самовисуванці, 12 - "Солідарність", два - "Центр" і по одному "Батьківщина" і "Наш край". У Геніївській сільраді головою став самовисуванець, Лиманській - кандидат від "Солідарності", а у Великогомільшанській призначене повторне голосування.

У Коломацькому районі ЦВК оприлюднила склад Шелестівської сільради. До неї увійшли десять самовисуванців, три депутати від "Солідарності" і один від "Батьківщини". Головою також став кандидат-самовисуванець.

Сім сільрад отримали депутатів у Красноградському районі: Кирилівська, Кобзівська, Мартинівська, Миколо-Комишуватська, Октябрська, Піщанська і Хрестищинська. Тут також лідирують самовисуванці: 94 мандати з 98. Три місця у сільрадах взяли представники "Нашого краю" і одне - "Батьківщини". Головами сільрад стали три представники Аграрної партії України, три самовисуванці і один від "Солідарності".

Три нові сільради утворилися у Краснокутському районі: Китченківська, Колонтаївська і Любівська. До їх складу увійшли лише чотири представники "Батьківщини", решта - самовисуванці. Самовисуванців люди також обрали головами сільрад.

У Нововодолазькому районі наразі відомі нові склади двох сільрад: Знам'янської і Станичненської. Туди також увійшла переважна кількість самовисуванців, в тому числі й голови сільрад. По одному кандидату пройшли від "Волонтерської партії України" і "Відродження".

Дві сільради отримали нову владу у Первомайському районі. Це Правдинська і Ржавчицька сільради. Вже традиційно, депутатську більшість складають самовисуванці і по два кандидати пройшли від "Волонтерської партії України" і "Батьківщини". Головами сільрад люди також обрали самовисуванців.

Що стосується нового керівництва у селищних радах, то місцеву владу отримала лише Старомерчицька рада Валківського району і Коломацька Коломацького району. До Старомерчицької селищної ради увійшли 14 депутатів, 13 з яких самовисуванці і один - представник від "Батьківщини". Головою ради став самовисуванець Володимир Бреславець. У Коломацькій селищній раді з 14 мандатів сім взяла "Батьківщина", чотири самовисуванці і три - "Солідарність". Головою люди обрали самовисуванця Володимира Бабця.

Єдиною районною радою, новий склад якої ЦВК встиг оприлюднити до вечора 28 жовтня, стала Куп'янська. Голоси виборців розділилися наступним чином: 38,24 %, або 13 мандатів отримало "Відродження", 35,29 %, або 12 мандатів - "Солідарність", 14,71 %, або п'ять мандатів - "Батьківщина" і по 5,88 %, або два мандати - Радикальна партія Олега Ляшка і "Нова держава".

Станіслав Сорока

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта