Відомі розміри виплат ветеранам війни до 9 травня у Харківській області

10.04.2015 06:25 Влада
www.ntv.ru www.ntv.ru

Понад 86 тисяч ветеранів та учасників війни отримають одноразові виплати.

Про це повідомила 9 квітня під час наради перший заступник директора Департаменту соціального захисту населення ХОДА Тетяна Бабенко.

Для разової грошової допомоги, передбаченої Законами України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" та "Про жертви нацистських переслідувань", Харківській області передбачено на виплати 61,4 млн грн.

«У Харківській області даний вид разової допомоги отримають 86 тисяч 135 осіб. Крім того, в обласному бюджеті за програмою соціального захисту населення інвалідам 1, 2, 3 групи та учасникам бойових дій передбачені виплати у розмірі 1 тис. грн на особу. Таких людей у нас проживає 1700 чоловік. Такі виплати відбуваються щороку до 5 травня. Списки у нас є, і як тільки гроші будуть нам перераховані, ми почнемо виплати», - повідомила Тетяна Бабенко.

Зокрема будуть здійснені виплати:

1) інвалідам війни та колишнім малолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилося 14 років) в’язням концентраційних таборів, ґето та інших місць примусового тримання, визнаним інвалідами від загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин:
I групи — 2 835 гривень;
II групи — 2 475 гривень;
III групи — 2 200 гривень;

2) учасникам бойових дій та колишнім неповнолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилося 18 років) в’язням концентраційних таборів, ґето, інших місць примусового тримання, а також дітям, які народилися у зазначених місцях примусового тримання їх батьків, — 875 гривень;

3) особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, — 2 835 гривень;

4) членам сімей загиблих та дружинам (чоловікам) померлих інвалідів війни, дружинам (чоловікам) померлих учасників бойових дій, учасників війни і жертв нацистських переслідувань, визнаних за життя інвалідами від загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, які не одружилися вдруге, — 440 гривень;

5) учасникам війни та колишнім в’язням концентраційних таборів, ґето, інших місць примусового тримання, особам, які були насильно вивезені на примусові роботи, дітям партизанів, підпільників, інших учасників боротьби з націонал-соціалістським режимом у тилу ворога — 160 гривень.

Виплати контролює Мінсоцполітики.

Джерело: сайт ХОДА
Автор: Администратор сайта