Військового комісара Харківського облвійськкомату Маліцького відсторонено від роботи

09.02.2015 13:16 Влада
www.youtube.com www.youtube.com

Сьогодні у ХОДА провели нараду з питань підвищення обороноздатності регіону, зміцнення і оборони кордонів, а також протистояння диверсійним групам.

 Особливу увагу було звернуто на виконання Указу Президента «Про часткову мобілізацію».

Зокрема, був обговорений план заходів щодо мобілізації особового складу і транспортних засобів на території Харківської області. Крім того, на нараді обговорили питання організації ТРО відповідно до зміни оперативної обстановки в зоні АТО.

Також в ході наради було прийнято рішення про усунення від виконання службових обов'язків військового комісара Харківського обласного військового комісаріату полковника Дмитра Маліцького, а тимчасове виконання обов'язків військового комісара Харківського обласного військкомату покласти на начальника відділу комплектування та призову - заступника військового комісара Харківського обласного військкомату полковника Юрія Калгушкіна.

За результатами наради заступник голови Адміністрації Президента і голова Харківської ОДА дали відповідні доручення керівникам силових відомств Харківської області щодо забезпечення громадського порядку та протидиверсійної роботи на території регіону.

Джерело: сайт ХОДА
Автор: Администратор сайта