Віталій Захарченко заборонив міліції застосовувати силу проти мирних зібрань

05.12.2013 08:52 Влада
http://old.atn.ua/ http://old.atn.ua/

Міністр внутрішніх справ України Віталій Захарченко заборонив працівникам відомства застосовувати силу відносно учасників мирних зібрань, які зараз проходять у столиці України та інших містах держави

Відповідна заява міністра розміщена на сайті МВС України.

У заяві також наголошується, що глава МВС неодноразово звертався до громадян, які беруть участь у масових заходах, з проханням утримуватися від порушень законодавства.

"Він закликав людей бути толерантними та обережними, не піддаватися на провокації, з повагою ставитися до оточуючих, а також повідомляти про підозрілих осіб в міліцію", - підкреслює прес-служба МВС.

Глава МВС зазначає, що правоохоронцям зараз вже відомо про частину організаторів та координаторів правопорушень, які мали місце в Києві в період з 24 листопада по 1 грудня.

"Частина активних учасників заворушень вже затримано, відкрито ряд кримінальних виробництв. Спектр скоєних зловмисниками посягань коливається від випадків хуліганських дій до захоплення будівель органів влади та заподіяння тілесних ушкоджень правоохоронцям", - нагадали в прес-службі.

У зв'язку з цим Захарченко підкреслив, що "відповідальність за організацію, проведення, а також за наслідки акцій несуть їх організатори".

Автор: Администратор сайта