Як голландські фермери допомагатимуть слобожанським колегам

26.08.2014 10:39 Влада
http://agrodep.kh.gov.ua/ http://agrodep.kh.gov.ua/

Європейські гості висловили готовність до співпраці між Харківською областю та Королівством Нідерландів.

Про це повідомив Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Нідерландів в Україні пан Кейс Кломпенхаувер під час зустрічі з керівництвом Харківської обласної держадміністрації.

- Сільське господарство - пріоритетна галузь для Нідерландів у плані співпраці з Україною. Зараз в Харкові немає великих голландських підприємств, які працювали б у сфері сільського господарства. Тому ми розглянемо вашу пропозицію, будемо обмінюватися інформацією і вивчати ситуацію. Сподіваюся, нам вдасться попрацювати в цьому напрямку,- сказав посол.

Зі свого боку, голова ХОДА Ігор Балута зазначив, що Харківська область відкрита до спілкування і готова до співпраці в різних сферах, особливо у сфері сільського господарства.

- Головний пріоритет для нашого регіону - розвиток агропромислового комплексу. На сьогоднішній день нас зацікавила б співпраця в напрямку збереження і переробки сільськогосподарських культур, - сказав Ігор Балута.

Під час зустрічі також обговорювалися результати роботи голландської пошукової місії в Україні з розслідування причин катастрофи Boeing 777 «Малайзійських авіаліній». Пан Кейс Кломпенхаувер зокрема подякував харківській обласній владі за надану допомогу представникам голландської пошукової місії.

Джерело: ХОДА
Автор: Администратор сайта