Які документи потрібні росіянам для в'їзду в Україну після 1 березня, пояснили прикордонники

19.02.2015 07:00 Влада

З 1 березня змінено правила в'їзду громадян Росії в Україну

Зокрема з 1 березня громадяни Росії не матимуть змоги в’їжджати, прямувати транзитом, перебувати і пересуватися територією України на підставі паспорта громадянина Російської Федерації або свідоцтва про народження (для дітей віком до 14 років), за якими раніше здійснювався проїзд, повідомили у Східному регіональному управлінні Державної прикордонної служби.

З зазначеного терміну громадянам Російської Федерації для перетину кордону потрібно мати наступні документи:

паспорт громадянина Російської Федерації, що посвідчує особу громадянина Російської Федерації за межами Російської Федерації;

дипломатичний паспорт;

службовий паспорт;

паспорт моряка (посвідчення особи моряка) – за наявності суднової ролі або витягу з неї;
свідоцтво на в'їзд (повернення) у Російську Федерацію (тільки для повернення у Російську Федерацію);

льотне свідоцтво члена екіпажу повітряного судна.

Усі громадяни Росії, які до 1 березня прибули на територію України, виїжджатимуть на підставі документів,за якими вони в’їхали.

Крім того, розглядається питання щодо запровадження для жителів прикордонних регіонів РФ перетинання українсько-російського державного кордону виключно в міждержавних та міжнародних пунктах пропуску на підставі закордонних паспортів та обмеження терміну їх перебування на території України 90 днів протягом 180 днів з дати першого вʼїзду.

Нагадаємо, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30 січня 2015 року № 23 зупинено дії окремих положень Угоди між Урядом України і Урядом Російської Федерації про безвізові поїздки громадян України і Російської Федерації.

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта