З 1 лютого Україна збільшую контроль на кордоні з Росією

23.01.2014 09:49 Влада
Фото Східного регіонального управління Харківського прикордонного загону Фото Східного регіонального управління Харківського прикордонного загону

З початку лютого всі підрозділи Cхідного регіонального управління будуть переведені на посилений режим охорони державного рубежу.

Як повідомили у Східному регіональному управлінні Державної прикордонної служби, напередодні проведення зимових Олімпійських ігор 2014 року у Російській Федерації на державному кордоні України посилюються заходи безпеки. Основне навантаження припаде на ділянку Східного регіонального управління.

Наразі в усіх пунктах пропуску зосереджується увага на оглядовій роботі. Зокрема це стосується виявлення осіб, які використовують підроблені документи чи намагаються переховуватися в конструктивних особливостях транспортних засобів, переміщення зброї, боєприпасів та засобів терору, спроби переміщення наркотичних речовин. Крім того на ділянках кордону посилюються заходи з підтримання прикордонного режиму та режиму державного кордону.

Під час Олімпіади прикордонники очікують значного збільшення пасажиро-транспортного потоку, адже значна частка як учасників, так і гостей спортивного свята прямуватиме до Росії через територію України. Тому прикордонники ретельно готуються до можливих спроб переміщення через держкордон засобів терору.

Основне навантаження припаде на ділянку Східного регіонального управління. Проте також передбачається проїзд гостей та учасників Олімпіади транзитом через південну та західну ділянку кордону. А ще очікується збільшення пасажирів у аеропортах.

Пункти пропуску посилюватимуться персоналом і техзасобами. Додатково у повній готовності знаходитимуться мобільні підрозділи, катерний склад Морської охорони, застосовуватиметься літак «Даймонд» DA-42, цілодобово діятимуть ситуативні групи.

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта