За пиво та куріння у парках штрафують лише грубіянів — міліція Харківщини

28.03.2013 10:20 Влада
www.acmb.ru www.acmb.ru
На курінні та вживанні алкоголю у громадських місцях Харкова впіймали майже 3 тисячі громадян за два місяці.

Протягом двох місяців патрульна служба міліції Харкова склала 2829 протоколів за вживання у громадських місцях алкогольних напоїв на паління. За словами заступника командиру полку ПС ХМУ ГУМВС України в Харківській області Андрія Чуприна, на таких правопорушеннях громадян ловлять як у центрі міста, так і спальних районах. При чому не можна сказати, що у певному району Харкова завзятих курців більше.

- Наше завдання полягає не в тому, щоб скласти протокол, а у тому, щоб вести роз'яснювальну роботу, - розповідає Андрій Чуприн. - Якщо людина, що здійснила правопорушення, усвідомлює свою провину, то їй лише робиться зауваження. У тому ж випадку, коли людина починає грубити і не бажає розуміти, що у громадських місцях не можна розпивати алкоголь та палити, тоді ми вже складаємо протокол.

Міліція зробила висновки своєї минулорічної діяльності, коли на хабарях впіймали кількох співробітників патрульної служби. За словами Андрія Чуприна, у відомстві була проведена відповідна робота, і у 2013 році подібних випадків зафіксовано не було.
- Контроль за співробітниками міліції посилився. Ведеться постійна профілактична робота, - сказав Андрій Чуприн.

Заступник командира полку нагадав, що штраф за вживання алкоголю та куріння у громадських місцях становить від 51 грн.

Ірина Гудзь

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта