Заборона на мітинги у Харкові діятиме протягом 30 днів

20.04.2015 14:00 Влада
bprice.ua bprice.ua

Відповідне звернення надіслала СБУ до міської ради Харкова.

Сьогодні в ході засідання погоджувальної комісії з розгляду повідомлень про проведення громадських, політичних та інших масових заходів міська рада відмовила громадській організації у проведенні мітинга. 

Акцію-мітинг у зв'язку з підвищенням тарифів на комунальні послуги, цін на продукти і товари першої необхідності, а також у зв'язку з прийняттям законопроекту про заборону комуністичної символіки запланувала провести громадська організація «Трудова Харківщина».

Як зазначив заступник Харківського міського голови Ігор Терехов, в умовах складної ситуації в країні проводити мітинги небезпечно, особливо напередодні травневих свят.

Він підкреслив, що мітинг не обмежується числом заявлених учасників, людей приходить більше, відповідно, між ними, як представниками різних політичних партій і просто людьми з різними точками зору, можуть виникнути розбіжності. Це ж, у свою чергу, може призвести до провокацій.

Представники Служби безпеки України та ГУ МВС України в Харківській області підтримали міську владу. За їхніми заявами, допустити масові заходи сьогодні - значить, створити загрозу терористичних актів. Крім того, СБУ надіслала звернення до міської ради, де сказано про заборону проведення будь-яких неофіційних заходів з 20 квітня до 10 травня.

За підсумками засідання погоджувальна комісія прийняла рішення передати клопотання про недопущення проведення акції в суд, де і буде прийнято остаточне рішення.

Автор: Администратор сайта