Закон про амністію набуде чинності. Протестувальники звільнили адмінбудівлі

16.02.2014 18:20 Влада
http://lenta-ua.net http://lenta-ua.net

Закон про амністію набуде чинності завтра, 17 лютого, у зв'язку з виконанням мітингувальниками вимог.

Сьогодні протестувальники покинули приміщення КМДА у столиці, а також облдержадміністрації у Львівській, Тернопільській, Івано-Франківській областях та будівлю облради у Полтаві. Також вони покидали вулицю Грушевського.

Нагадаємо, що звільнення адмінбудівель та вулиці Грушевського було умовою набуття чинності Закону про амністію. У зв'язку з тим, що протестувальники виконали умови Закону, він набуде чинності завтра. Відповідне повідомлення сьогодні опублікували на сайті Генеральної прокуратури України:

"Відповідно до статті 10 Закону України від 29 січня 2014 року № 737-VII «Про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань» повідомляю, що згідно з інформаціями Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України та місцевих органів влади учасниками масових акцій протесту фактично вчинено сукупність дій, передбачених статтею 9 цього Закону. У зв’язку з публікацією цього повідомлення зазначений Закон вводиться в дію з 17 лютого 2014 року і передбачає звільнення від кримінальної відповідальності та покарання осіб, які вчинили в період з 27 грудня 2013 року по 2 лютого 2014 року злочини, передбачені статтею 1 цього Закону, закриття відповідних кримінальних проваджень, а також звільнення від адміністративної відповідальності осіб, до яких застосовано адміністративний арешт"

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта