3 причини, чому новачкам за кермом потрібен КАСКО

Promo

Разом з машиною не забудьте купити страховий поліс ОСЦПВ, або ж автоцивілку. Це обов’язкове страхування для всіх власників авто — єдине, що вимагає держава у страховому ринку. Проте страховка повне КАСКО теж необхідна новачкам, хоча й належить до добровільного страхування. Ми розповімо для чого потрібен страховий поліс. 

Можна не хвилюватися за дрібні пошкодження

Часто практична частина навчання з інструктором не надає бажаного обсягу знань. А тож новачкам доводиться покращувати свої навички вже з водійським посвідченням та без інструктора на сусідньому сидінні. Через брак досвіду можна спровокувати аварію або випадково пошкодити власну машину на паркінгу. Тому поліс КАСКО стане у пригоді.

Наприклад, повне КАСКО від ARX покриває такі події:

  • наслідки ДТП — незалежно від того, хто є винним в аварії;
  • викрадення авто й протиправні дії третіх осіб;
  • стихійні лиха як-от землетруси, зливи, град тощо;
  • інші можливі негаразди як падіння дерев, вибухи, пожежі.

Коли ви виїжджаєте на дорогу й стаєте учасником величезного руху, поліс КАСКО допоможе сконцентруватися на керуванні та не хвилюватися про потенційні загрози.

Ви не залишаєтеся наодинці з аварією

Якщо у вас є поліс, то при настанні страхового випадку, можете звертатися до контакт-центру компанії. Усі способи комунікації зазвичай вказані в договорі.

За умовами ви маєте звернутися до страхової протягом декількох робочих днів. Але ж якщо ви не знаєте, як діяти, можете зателефонувати одразу. Менеджери нададуть чіткий алгоритм дій.

Не доведеться шукати гроші на ремонт

Перевага страхового поліса — відшкодування. Покупка страховки стає вкладом у ваш захист від потенційної небезпеки. За наявності страхових випадків, вам не доведеться витрачати поточні кошти чи брати з заощаджень. Варто тільки своєчасно звернутися до компанії та діяти за описаними в договорі правилами.

Отже, придбати КАСКО — це зняти частину головного болю. Страховий поліс стає зручною послугою не тільки для новачків, але й для досвідчених водіїв.