Як не натрапити на шахраїв при виборі інтернет магазину велосипедів

Promo

З настанням весни жваво купують велосипеди. Це легкий та зручний транспорт для міста. Велосипед допомагає бути мобільним. Серед переваг виділяють й екологічність. У продажу доступні різні моделі велосипедів. Тому кожний зможе вибрати оптимальний варіант. Часто велосипеди купують онлайн. Численні інтернет-магазини пропонують багатий асортимент. У такому різномаїтті складно не розгубитися. Не всі пропозиції в мережі розміщені добросовісними продавцями. Шахраї в інтернет-магазинах — серйозна проблема для покупців. Зокрема стосується вона недосвідчених. Тому варто розглянути, як захистити свій гаманець від аферистів та не залишитися ошуканим.

Як не купити велосипед у шахраїв: важливі правила

До розповсюджених схем належить створення фейкових онлайн-магазинів. На перший погляд, вони нічим не відрізняються від справжніх. Однак за певними ознаками їх можна розрізнити. Що має насторожити покупця:

  • Привабливі ціни. Вартість велосипеда не виходить за межі ринкової. Це стосується регулярних цін. Однак у фейковому інтернет-магазині товари занадто дешеві. Часто їх пропонують за пів ціни. Дешевизна приваблює покупців як ніщо інше. Однак це пастка. Скориставшись “гарячою пропозицією”, можна залишитися і без грошей, і без велосипеда. Тому не слід спокушатися занизькими цінами, якщо це не сезонний розпродаж.
  • Немає післяплати. Зазвичай шахраї бажають отримати максимум від наївного покупця. Тому роблять все, щоб заволодіти кругленькою сумою. Надійні інтернет-магазини велосипедів не вимагатимуть безальтернативно 100% суми від покупця. Неодмінно на сайті перевіреного магазину, зокрема, Veliki, доступна купівля з післяплатою. Вона дає змогу оглянути товар перед сплатою коштів. Водночас покупець вносить кошти за доставлення та послугу переказу коштів.
  • Контакти, за якими складно зв’язатися. Шахраї зазвичай спілкуються телефоном. Однак після внесення коштів на виклики ніхто не відповідає. Номери також можуть змінюватися. Те саме стосується й реквізитів для сплати.
  • Фішинг. Це найнебезпечніша схема. За нею шахраї можуть заволодіти не лише сумою, виділеною на купівлю товару. Фішинг став способом заволодіння всіма коштами з картки. Аферисти на сайті створюють онлайн-форми, в які покупець має ввести CVV та дату емісії картки. Тому ніколи не слід залишати цю інформацію, якщо мова не йде про сертифіковані платіжні сервіси.

купити велосипед онлайн

Виявити афериста допоможуть відгуки про інтернет-магазини велосипедів. Ошукані люди охоче діляться негативним досвідом. Тому в мережі можна пошукати інформацію про магазин. Ефективним стане пошук за контактами та даними для сплати. Купувати товар потрібно в перевірених магазинах. Також краще оминати дошки оголошень, де товари розміщує будь-хто.

Як купити велосипед онлайн і залишитися задоволеним

Серед перевірених магазинів варто виділити Veliki. Тут можна купити велосипед для всіх. В асортименті запропоновані дитячі моделі. Доступні варіанти й для дорослих та підлітків. Зручний рубрикатор допоможе швидко знайти потрібний товар. Магазин співпрацює з перевіреними брендами. Акції та знижки пропонує регулярно. Це чудовий спосіб заощадити на придбанні транспорту. Якщо потрібна консультація, менеджер залюбки допоможе.

велосипед купити онлайн в інтернет-магазині

Внести кошти за товар можна переказом з картки. Також доступна післяплата при отриманні. Покупець може вибрати зручний спосіб доставлення із запропонованих на сайті. Магазин пропонує зручно купити велосипед в розстрочку онлайн. Це зручний спосіб, що не обтяжує бюджет.