Як самостійно пофарбувати волосся

Promo

Ділимось порадами, завдяки яким ти зможеш впевнено та безпечно експериментувати зі своєю зовнішністю.

Яку фарбу вибрати

Фарби нового покоління діляться на аміачні та безаміачні. Фарбування аміачними засобами виходить найстійкішим. 

У безаміачних розчинах амонію немає, тому натуральний пігмент вони практично не руйнують. Але й сама фарба довго не тримається, вимиваючись з кожним застосуванням шампуню. Крім того, сивину безаміачні засоби не зафарбовують і зі знебарвленням темних відтінків не впораються. Проте вони безпечніші. Замовляй фарбу для волосся на сайті Аврора, тут можна недорого придбати якісну продукцію. 

Які інструменти потрібні

Аби зробити якісне фарбування, тобі знадобляться:

  1. Ємність для змішування. 

  2. Щіточка для фарбування. 

  3. Рукавички. 

  4. Гребінець та заколки-крабики.

Щоб захистити шкіру обличчя та вуха, нанеси жирний крем або вазелін.

Поетапна схема самостійного фарбування

Перший етап — це змішування фарби. Відповідно до інструкцій на пакуванні змішай її з окисником до однорідної консистенції.

Наступний етап — розподіли волосся на рівні горизонтальні пасма. Рухайся від коренів до кінчиків, рівномірно розподіляючи засіб по всій довжині. Коли всі локони будуть пофарбовані, гребінцем розчеши їх, щоб розподілити суміш.

Як самостійно пофарбувати волосся, інструкція

Дотримуйся рекомендованого часу витримки фарби, зазначеного на пакуванні. 

Завершальний етап — змивання фарби теплою водою. 

Поради професіоналів

Необхідно протестувати засіб, щоб зрозуміти чи немає у тебе алергії на склад. Для цього нанеси трохи фарби на згин ліктя, та поспостерігай за цим місцем протягом 48 годин. Так ти позбудешся сумнівів щодо правильності вибору кольору та переконаєшся, що продукція безпечна.

Перед фарбуванням треба обовʼязково розчесатися: якщо пасма сплутані, буде важко рівномірно нанести засіб. Якщо результат не влаштовує, перед наступним фарбуванням має пройти два тижні.

Замовляй фарбу в Аврорі — тут ти знайдеш великий асортимент засобів для фарбування та прикраси для волосся за найвигіднішими цінами.