Як швидко і без операції змоделювати обличчя? Корисні поради по вибору методу

Promo
Сучасна медицина здатна творити дива і часто робить неможливе в найбільш критичних ситуаціях. Все це завдяки інноваційним технологіям, які з кожним роком стають все більш ефективними та безпечними. Змоделювати обличчя допомагають різні методики.

Обирати конкретну процедуру слід, виходячи з бажаного результату та особливостей своєї шкіри. Але є загальні поради, що допоможуть вибрати процедуру, що дозволить отримати найкращий результат. 

Нагрівання дозволяє ефективно омолоджувати шкіру

Потрібно віддавати перевагу саме тим методам, які здатні регенерувати енергію, яка цілеспрямовано нагріває шкіру та одночасно стимулює вироблення різних компонентів сполучної тканини. В деяких випадках паралельно прибирається надлишковий жир, завдяки чому відбувається моделювання обличчя.

Нагрівання не лише викликає збільшення синтезу колагену і подібних йому складників шкіри. Воно призводить до зміни їх розташування, завдяки чому шкіра підтягується на потрібних ділянках. В результаті:

  • розгладжуються зморшки;
  • колір шкіри стає більш природним і сяючим;
  • підвищується пружність та еластичність шкірних покривів.

Головне, щоб радіохвильовий ліфтинг проводився на сучасному обладнанні і за участю кваліфікованого спеціаліста, тоді результати будуть відповідати очікуванням.

Довіртесь найкращим спеціалістам — запишіться на консультацію щодо радіохвильового ліфтингу до клініки ANACOSMA. Деталі за посиланням https://anacosmo.ua/meditsinskaya-kosmetologiya/monopolyarnij-rf-lifting-agnes/.

Моделювання повинно захоплювати делікатні ділянки обличчя

Багато сучасних методів дозволяють покращити вигляд шкіри на лобі, щоках, підборідді. Але геть не всі в змозі провести моделювання в ділянці нижніх повік, носогубних складок. Тому при виборі методу варто звернути увагу, чи зможе корекція впоратись з подібними викликами. Для цього енергія повинна впливати на жировий прошарок, який зменшується відповідно запланованим змінам. При цьому шари дерми мають бути захищені від пошкодження.

Якщо енергія доставляється цілеспрямовано в жировий шар, тоді моделювання відбувається максимально ефективно. Зокрема:

  • недоліки овалу коригуються;
  • риси обличчя стають чіткішими та акуратнішими;
  • «целюлітний рельєф» розгладжується.

А при додатковому використанні плазмотерапії, біоревіталізації чи СМАС-процедури результати омолодження закріплюються і вигляд стає набагато молодшим.

Реабілітація після процедури має бути максимально короткою

Більшість сучасних методів естетичної медицини дозволяє відновитись доволі швидко, але якщо мова йде не лише про швидкість, але й про результат, то подібні критерії мають розглядатись в комплексі. Наприклад, після якісно проведеного моделювання вже через добу дозволені доглядові процедури.

Терміни реабілітації можуть дещо відрізнятись між різними ділянками корекції. Зокрема, нижня третина обличчя відновлюється протягом 3–5 днів, тоді як для зони очей потрібно близько тижня. Але ще слід враховувати індивідуальні відмінності, які впливають на тривалість лікування.